Jest nam niezmiennie miło poinformować, że do grona Sponsorów Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia dołączyła kolejna firma. Od dziś Maxto ITS gra razem z Garbarnią!

Nowy Sponsor Garbarni Kraków jest integratorem świadczącym usługi oraz oferującym rozwiązania na rynku teleinformatycznym dla klientów z sektorów publicznego oraz komercyjnego. Grupa Maxto rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku w Krakowie, obecnie główna siedziba firmy mieści się w nowo wybudowanym biurowcu w Modlniczce. Firma posiada zespół ekspertów, których wiedza w połączeniu z nabytym doświadczeniem pozwoliła osiągnąć sukces w niejednym projekcie. Posiadając znajomość najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań, Maxto ITS pomaga klientom w osiągnięciu zamierzonych celów biznesowych. Współpraca to najważniejszy czynnik każdego małego działania, dlatego spółka uważnie analizuje potrzeby klientów, począwszy od zaprojektowania rozwiązania, doradztwo, a skończywszy na skutecznym wdrożeniu. Dzięki temu Maxto ITS wyróżnia się skutecznie i kompleksowo zrealizowanymi projektami. Rynki na których skupia się w swojej działalności to między innymi: administracja publiczna, zdrowie, budownictwo, energetyka, przemysł, edukacja oraz służby mundurowe.

„Lubimy odważne i ciekawe inicjatywy, a niewątpliwie Jubileusz 100-lecia RKS Garbarnia do takich się zalicza. Jesteśmy krakowską firmą, więc tym bardziej cieszymy się, że możemy wspomóc Klub z regionu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie korzyści obu stronom” – powiedział Bartosz Parszewski, Wiceprezes Zarządu firmy Maxto ITS.

Oficjalny Sponsor Jubileuszu będzie wspierał Klub w 2021 roku, a jego logo znajdzie się m.in. na oficjalnej stronie internetowej Klubu oraz na materiałach dotyczących 100-lecia Garbarni.

Witamy na pokładzie w tym wyjątkowym roku! #RazemOPrzyszłość

 

Źródło: https://garbarnia.krakow.pl/2021/02/05/maxto-its-sponsorem-100-lecia/