Przeglądaj aktualne ogłoszenia

Miejsce:

  • Kraków/Modlniczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Instalacja i konfiguracja systemów informatycznych
  • Integracja wdrażanych systemów z oprogramowaniem działającym u klienta
  • Obsługa i serwis istniejących projektów
  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych dla użytkowników końcowych
  • Bieżące konsultacje w zakresie problemów zgłaszanych przez Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek informatyczny lub pokrewny)
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows, Windows Server, Linux
  • Podstawowa znajomość systemów bazodanowych MS SQL Server, PostgreSQL
  • Podstawowa znajomość kontenera aplikacji Apache Tomcat
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Podstawowa znajomość wirtualizacji sprzętowej (np. Hyper-V, VMware vSphere)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodoskonalenia i otwartość na nowe technologie
  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie 1-2 lata
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Udział w ciekawych projektach przy użyciu najnowocześniejszych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i wyników pracy

Miejsce:
Kraków/Modlniczka, małopolskie

  • Realizacja projektów wdrożeniowych z zakresu rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa IT wraz z zapewnieniem prawidłowego działania, ciągłości dostępu oraz rozwoju sieci LAN/WAN/SAN/WIFI/NSX
  • Wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań LAN/WAN/SAN/WIFI/UTM
  • Wsparcie klientów końcowych w zakresie administracji i konfiguracji środowiska sieciowego
  • Wsparcie w administrowaniu sieciami poprzez monitorowanie, analizę irozwiązywanie problemów sieciowych
  • Przygotowywanie i aktualizację dokumentacji technicznej systemów sieciowych
  • Wykonywanie szkoleń z zagadnień sieciowych dla klientów
     Bieżące konsultacje w zakresie problemów zgłaszanych przez klientów

Wymagania

  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN, TCP/IP, VPN, FC, iSCSI
  • Znajomość technologii bezprzewodowych
  • Znajomość zagadnień sieciowych związanych z systemami operacyjnymi Windows Server/Linux oraz wirtualizacją VMware/Hyper-V
  • Praktyczna znajomość konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych typu firewall/router/switch z linii komend CLI (wiedza na poziomie min. CCNA)
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą sieciową
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Certyfikaty Cisco, HPE Aruba, Dell, Fortinet, VMware
  • Znajomość zagadnień VoIP

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i wyników pracy.

Jeżeli nie znalazłeś interesującej oferty pracy, a chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV korzystając z poniższego formularza.

Formularz rekrutacyjny